Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Elektroniczna ewidencja odpadów – rejestr BDO i sprawozdanie KOBiZE

Pomoc w obsłudze rejestru BDO

Jako firma z doświadczeniem od lat śledzimy zmiany związane z gospodarowaniem odpadów. Z tego też względu zajmujemy się pełną obsługą rejestru BDO. Wiemy, jak prawidłowo prowadzić elektroniczną ewidencję odpadów za pomocą rejestru, a także wykonać sprawozdanie do KOBiZE (Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami). Są to obowiązki każdego zarejestrowanego podmiotu, niezależnie od branży oraz wielkości przedsiębiorstwa. W rejestrze ważne są wpisy, ale także terminowość. Czas realizacji i wspomniana terminowość są bardzo istotnymi czynnikami, ponieważ nie ma możliwości dokonania wpisów ze wstecznymi datami. Z tego też względu obsługa zewnętrznej firmy w tym zakresie w postaci outsourcingu BDO pozwala odciążyć podmiot z tych obowiązków.

Wraz z rozwojem systemu monitorującego gospodarowanie odpadami poszerzamy nasze usługi, oferując kompetentne wsparcie. Nasza kadra jest na bieżąco szkolona, posiadamy kontakty z pracownikami BDO, dzięki czemu szybko reagujemy na planowane zmiany. Szeroka baza naszych klientów z wielu branż daje nam potencjał wiedzy wynikający z wielu przepracowanych problemów. W ramach naszych działań przedsiębiorcy są w stanie szybko dowiedzieć się, ile będą wynosić opłaty za korzystanie ze środowiska. Z nami wdrożenie odpowiednich działań środowiskowych pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, lecz także środki, co jest niezwykle ważne dla każdego podmiotu.

ProSoil okiełzna wszelkie opłaty środowiskowe i outsourcing BDO

Nasza firma oferuje pomoc w zakresie obsługi sprawozdań oraz opłat środowiskowych, proponując niskie koszty zależne od przewidywanych ilości zdarzeń. Outsourcingując obsługę rejestru BDO, uniknąć można czyhających na przedsiębiorcę kar, które znacznie przewyższają wartość zlecenia. Niestety w ogromie obowiązków łatwo nie dotrzymać terminu złożenia sprawozdań lub dokonania wpisu. Z ProSoil nie ma o tym mowy!

  • laboratoria
  • laboratoria-badawcze
  • bdo

Sprawozdania do KOBiZE i raporty oddziaływania na środowisko

Prowadzimy wszelkie raportowanie związane z obszarem ochrony środowiska, m.in. w obszarach:

Na podstawie rozmowy z klientem i własnego doświadczenia pomożemy w oszacowaniu zakresu, a także wykonamy sprawozdania, w tym zaległe za lata poprzednie, jeśli z jakichś przyczyn nie zrobiono tego w ustawowym terminie. Korzystając z naszych usług, niejednokrotnie można uniknąć dużych kar administracyjnych, czyhających na nieświadomych przedsiębiorców w obszarze ochrony środowiska.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 32 44 01 556 chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości!

© 2022 ProSoil by S-b | Opłaty za korzystanie ze środowiska, BDO outsourcing, sprawozdanie KOBiZE