Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Outsourcing środowiskowy oraz ocena oddziaływania na środowisko

Usługi obsługi przedsiębiorstwa wykonywane przez firmę zewnętrzną? Jak najbardziej jest to możliwe – także w zakresie szeroko pojętych działań na rzecz ochrony środowiska. Określa się to mianem outsourcingu środowiskowego. Obejmuje on obszary działalności firmy, które dotyczą problematyki ochrony środowiska. Celem tych działań jest stałe kontrolowanie procesów przedsiębiorstwa oraz dostosowywanie ich do zmian wprowadzanych w prawie.

Aktualne przepisy prawne są wymagające, a złamanie ich grozi wysokimi karami finansowymi. Jednakże zapoznanie się, a także zrozumienie przepisów okazać się może zbytnim obciążeniem dla pracowników, co oznacza również większe nakłady finansowe przedsiębiorstw. Przejmując część lub wszystkie obowiązki związane z ochroną środowiska w firmie, gwarantujemy przygotowanie rozwiązań dopasowanych nie tylko do norm prawnych, ale również do firmy i branży, w której firma działa. Z tego względu outsourcing środowiskowy pozwala na niezaburzoną pracę przedsiębiorstwa i jego odciążenie.

Na czym polega outsourcing w ochronie środowiska?

Naszym zadaniem jest pełne przygotowanie przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Poprzez zlecenie usługi outsourcingu środowiskowego firmie zewnętrznej przedsiębiorca unika kosztów związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanej kadry oraz przeprowadzaniem regularnych szkoleń w zakresie ochrony środowiska. W ramach usługi outsourcingu wykonujemy między innymi ocenę oddziaływania na środowisko, którą cyklicznie powtarzamy.

Współpraca obejmuje również reprezentowanie firmy w sprawach dotyczących ochrony środowiska, w tym obecność podczas kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Oprócz tego wykonujemy dokumentacje środowiskowe niezbędne do uzyskania innych pozwoleń. Towarzyszymy przy rozbudowie przedsiębiorstwa i przygotowaniu nowych obszarów jego działalności zgodnie z wymogami prawnymi z zakresu ochrony środowiska.

Ochrona środowiska... biznesowego

Outsourcing ochrony środowiska to z ekonomicznego punktu widzenia tania i skuteczna alternatywa dla utrzymywania własnych służb, które należy szkolić w pogoni za zmieniającymi się wymogami prawnymi.

outsourcing

Główne zalety outsourcingu środowiskowego od ProSoil:

  • kompleksowość usług,
  • konkurencyjność,
  • wieloletnie doświadczenie w usługach i produkcji wielu branż przemysłu,
  • indywidualne nieszablonowe podejście,
  • spełnianie wymagań przy minimalnych nakładach finansowych.

Działamy na terenie całego kraju – proponujemy stałą współpracę, dzięki czemu Państwa firma będzie na bieżąco z wymaganiami prawnymi oraz sprawozdawczością, a także zawsze przygotowana na kontrole niskim kosztem (oparcie o zryczałtowane rozliczenia). Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – zapraszamy do kontaktu! Dojeżdżamy do klienta i przedstawiamy indywidualną ofertę.

Outsourcing ochrony środowiska – wygodne rozwiązanie dla firm!

Specjalizujemy się w usługach takich jak outsourcing i ochrona środowiska. Jest to świetna oferta dla wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, którym zależy na ekologicznym funkcjonowaniu ich zakładu. Zlecenie wdrożenia zmian profesjonalistom nie tylko znacznie usprawnia działanie firmy, ale także oszczędza koszty związane z cyklicznym szkoleniem pracowników.

Naszą kadrę tworzy grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale orientują się w tematyce prawnej. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego też decydując się na oferowany outsourcing środowiskowy, możecie być Państwo pewni, że zaproponujemy rozwiązania idealnie dopasowane do Waszego przedsiębiorstwa. Dokładamy również wszelkich starań, by zapewnić maksymalnie kompleksową usługę, która obejmuje między innymi reprezentowanie firmy w kwestiach outsourcingu środowiskowego, wykonywania dokumentacji i regularnej oceny wpływu na środowisko oraz wydawania różnorodnych pozwoleń i wielu innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty outsourcingu ochrony środowiska każdego przedsiębiorcę zainteresowanego usprawnieniem działania swojej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

© 2023 ProSoil by S-b | Outsourcing środowiskowy – outsourcing ochrony środowiska