Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rejestr BDO - sprawozdanie kobize - elektroniczna ewidencja odpadów

Pomoc w obsłudze rejestru BDO

Zajmujemy się na co dzień obsługą rejestru BDO. Wiemy jak prawidłowo prowadzić elektroniczną ewidencję odpadów za pomocą rejestru, a także wykonywać sprawozdawczość. Są to obowiązki każdego zarejestrowanego podmiotu. W rejestrze ważne są wpisy, ale także terminowość. Czas realizacji i wspomniana terminowość są bardzo istotnymi czynnikami, ponieważ Rejestr BDO nie umożliwia wpisów ze wstecznymi datami.

Wraz z rozwojem rejestru BDO poszerzamy nasze usługi. Rośniemy wraz z rejestrem oferując kompetentne wsparcie. Nasza kadra jest na bieżąco szkolona, posiadamy kontakty z pracownikami rejestru, dzięki czemu na bieżąco reagujemy na planowane zmiany. Szeroka baza naszych klientów z bardzo wielu branż daje nam potencjał wiedzy wynikający z wielu przepracowanych w ramach rejestru BDO problemów.

Nasza firma oferuje pomoc w zakresie obsługi proponując niskie koszty obsługi zależne od przewidywanych ilości zdarzeń. Przekazując nam obsługę rejestru BDO być może unikniesz czyhających na przedsiębiorcę kar, które znacznie przewyższają wartość zlecenia.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 32 44 01 556 chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości

  • laboratoria
  • laboratoria-badawcze
  • bdo

Sprawozdania i raporty oddziaływania na środowisko

Prowadzimy wszelkie raportowanie związane z obszarem ochrony środowiska, m.in. w następujących obszarach:

Na podstawie rozmowy z klientem i własnego doświadczenia pomożemy w oszacowaniu zakresu i dokonamy sprawozdawczości, w tym zaległej za lata poprzednie, jeśli z jakichś przyczyn nie dokonano tego w ustawowym terminie. Korzystając z naszych usług niejednokrotnie można uniknąć dużych kar administracyjnych czyhających na nieświadomych przedsiębiorców w obszarze ochrony środowiska. Idealnym rozwiązaniem jest oferowany także przez ProSoil outsourcing środowiskowy, za pomocą tej usługi kompleksowo obsłużymy twoje przedsiębiorstwo, a każdy z nas zajmie się tym na czym najlepiej się zna.

© 2021 ProSoil by S-b | pozwolenie wodnoprawne, utylizacja odpadów, karta informacyjna przedsięwzięcia