Outsourcing środowiskowy

Outsourcing środowiskowy obejmuje te obszary działalności firmy, które dotyczą problematyki ochrony środowiska. Celem tych działań jest stałe kontrolowanie procesów przedsiębiorstwa oraz dostosowywanie ich do zmian wprowadzanych w prawie. Aktualne przepisy prawne są wymagające, a złamanie ich grozi wysokimi karami finansowymi. Przejmując część lub wszystkie obowiązki związane z ochroną środowiska w firmie, gwarantujemy przygotowanie rozwiązań dopasowanych nie tylko do norm prawnych, ale również do firmy i branży, w której firma działa.

Na czym polega outsourcing w ochronie środowiska?

Naszym zadaniem jest pełne przygotowanie przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Poprzez zlecenie usługi outsourcingu firmie zewnętrznej przedsiębiorca unika kosztów związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanej kadry oraz przeprowadzania regularnych szkoleń w zakresie ochrony środowiska. W ramach usługi outsourcingu wykonujemy między innymi ocenę oddziaływania na środowisko, którą cyklicznie powtarzamy.

Współpraca obejmuje również reprezentowanie firmy w sprawach dotyczących ochrony środowiska, w tym obecność podczas kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Wydajemy pozwolenia wodnoprawne, wykonujemy też dokumentacje środowiskowe niezbędne do uzyskania innych pozwoleń. Towarzyszymy przy rozbudowie przedsiębiorstwa i przygotowaniu nowych obszarów jego działalności zgodnie z wymogami prawnymi z zakresu ochrony środowiska.

outsourcing

Outsourcing ochrony środowiska to z ekonomicznego punktu widzenia tania i skuteczna alternatywa, do utrzymywania własnych służb, które należy szkolić w pogoni za zmieniającymi się wymogami prawnymi.

Nasze główne zalety:

  • Kompleksowość usług,
  • Konkurencyjność,
  • Wieloletnie doświadczenie w usługach i produkcji wielu branż przemysłu,
  • Indywidualne nieszablonowe podejście,
  • Podejście w kierunku spełniania wymagań, przy minimalnych nakładach finansowych

Działamy na terenie całego kraju Proponujemy stałą współpracę, dzięki czemu firma będzie na bieżąco z wymaganiami prawnymi, sprawozdawczością i zawsze przygotowana na kontrole, a zryczałtowane rozliczenia to niski koszt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Dojeżdżamy do klienta i przedstawiamy indywidualną ofertę

Zapraszamy do współpracy!

© 2018 ProSoil by S-b