Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Outsourcing środowiskowy oraz ocena oddziaływania na środowisko

Outsourcing środowiskowy obejmuje te obszary działalności firmy, które dotyczą problematyki ochrony środowiska. Celem tych działań jest stałe kontrolowanie procesów przedsiębiorstwa oraz dostosowywanie ich do zmian wprowadzanych w prawie. Aktualne przepisy prawne są wymagające, a złamanie ich grozi wysokimi karami finansowymi. Przejmując część lub wszystkie obowiązki związane z ochroną środowiska w firmie, gwarantujemy przygotowanie rozwiązań dopasowanych nie tylko do norm prawnych, ale również do firmy i branży, w której firma działa.

Na czym polega outsourcing w ochronie środowiska?

Naszym zadaniem jest pełne przygotowanie przedsiębiorstwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Poprzez zlecenie usługi outsourcingu środowiskowego firmie zewnętrznej przedsiębiorca unika kosztów związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanej kadry oraz przeprowadzania regularnych szkoleń w zakresie ochrony środowiska. W ramach usługi outsourcingu wykonujemy między innymi ocenę oddziaływania na środowisko, którą cyklicznie powtarzamy.

Współpraca obejmuje również reprezentowanie firmy w sprawach dotyczących ochrony środowiska, w tym obecność podczas kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Wydajemy pozwolenia wodnoprawne, wykonujemy też dokumentacje środowiskowe niezbędne do uzyskania innych pozwoleń. Towarzyszymy przy rozbudowie przedsiębiorstwa i przygotowaniu nowych obszarów jego działalności zgodnie z wymogami prawnymi z zakresu ochrony środowiska.

Ochrona środowiska... biznesowego

outsourcing

Outsourcing ochrony środowiska to z ekonomicznego punktu widzenia tania i skuteczna alternatywa, do utrzymywania własnych służb, które należy szkolić w pogoni za zmieniającymi się wymogami prawnymi.

Nasze główne zalety:

  • Kompleksowość usług,
  • Konkurencyjność,
  • Wieloletnie doświadczenie w usługach i produkcji wielu branż przemysłu,
  • Indywidualne nieszablonowe podejście,
  • Podejście w kierunku spełniania wymagań, przy minimalnych nakładach finansowych

Działamy na terenie całego kraju Proponujemy stałą współpracę, dzięki czemu firma będzie na bieżąco z wymaganiami prawnymi, sprawozdawczością i zawsze przygotowana na kontrole, a zryczałtowane rozliczenia to niski koszt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Dojeżdżamy do klienta i przedstawiamy indywidualną ofertę

Zapraszamy do współpracy!

© 2021 ProSoil by S-b | pozwolenie wodnoprawne, utylizacja odpadów, karta informacyjna przedsięwzięcia